پارکینگ سواری

پارکینگ چادری – پارکینگ پارچه ای فروشگاه

 

محل اجرا: استرالیا

جنس سازه غشایی: PVC Mehler 7205

سایز پروژه:  ۴۰۰۰ مترمربع

طراح: MakMax

زمان بهره برداری: ۲۰۱۲

مدیران این فروشگاه تصمیم گرفتند تا پوشش پارچه ای تحت عنوان پارکینگ چادری – پارکینگ پارچه ای اجرا سازند تا رضایت مشتریان خود را بخصوص در فصل باران های موسمی افزایش دهند. پارکینگ های چادری  – پارکینگ های پارچه ای اجرا شده برای این مرکز خرید ماشین های مشتریان این مرکز را در برابر آب و هوا و باران های موسمی حفاظت می کند. پارکینگ  ماشین – پارکینگ سواری اجرا شده برای این مرکز خرید  توسط گروه معماری MakMax با طول عمر بسیار بالا طراحی شده است. این پارکینگ پارچه ای  – پارکینگ چادری در ابعاد ۴۰۰۰ مترمربع با بهره بردن از پارچه های غشایی – کششی  pvc تهیه گشته اند. این سازه ظرفیت پوشش ۲۰۰ اتومبیل را دارد که در سال ۲۰۱۲ به بهره برداری رسیده است.

شرکت سازه چادری غشا  از سازه های چادری برای سقف پارکینگ  چادری و سایبان ماشین بهره برده است و یکی از شرکت های بزرگ در ایران است که توانسته پروژه های عظیمی با کاربری پارکینگ ماشین و پوشش پایانه های مسافربری اعم از پارکینگ پایانه تاکسی رانی و پایانه اتوبوسرانی به اجرا درآورد.

از پروژه های اجرا شده توسط سازه جادری غشا با کاربرد پارکینگ چادری و پارکینگ پارچه ای می توان به سایبان پارکینگ پایانه تاکسی رانی و سایبان پارکینگ پایانه اتوبوس رانی و همچنین سایبان ماشین برای منزل مسکونی در لواسان تهران اشاره کرد.

همچنین طرح های پیشنهادی سازه چادری غشا را برای پارکینگ منازل مسکونی ، پارکینگ مراکز تجاری و پارکینگ چادری پایانه های مسافربری و ایستگاه های سوخت رسانی می توانید مشاهده کنید.

پارکینگ ماشین

پارکینگ چادری

پارکینگ پارچه ای