پارکینگ چادری

 

پارکینگ چادری فرودگاه

 

محل اجرا: کوئینزلند شمالی

جنس سازه غشایی: PVC Ferrari 902S

سایز پروژه:  ۴۰۰۰ مترمربع

طراح: MakMax

زمان بهره برداری: ۲۰۱۲

 

 

بدلیل پذیرش حجم بالای مسافر برای فرودگاه کوئینزلند شمالی (متوسط ۳۰۰۰۰۰ مسافر در هر ماه )، مدیران این فرودگاه تصمیم گرفتند تا سقف چادری تحت عنوان پوشش پارکینگ چادری – پارکینگ پارچه ای اجرا سازند تا رضایت مشتریان خود را بخصوص در فصل باران های موسمی افزایش دهند. پارکینگ های چادری- پارکینگ های پارچه ای  اجرا شده برای فرودگاه کوئینزلند شمالی مقاوم در برابر طوفان های معمولی و باران های موسمی می باشد که توسط گروه معماری MakMax با طول عمر بسیار بالا طراحی شده است. این پارکینگ پارچه ای  پارکینگ ماشین در ابعاد ۴۰۰۰ مترمربع با بهره بردن از پارچه های غشایی کششی pvc تهیه گشته اند. این سازه ظرفیت پوشش ۱۴۰ اتومبیل را دارد که در سال ۲۰۱۲ به بهره برداری رسیده است.

شرکت سازه چادری غشا مفتخر است که توانسته از سازه های چادری برای سقف پارکینگ  چادری و سایبان ماشین بهره ببرد و یکی از شرکت های بزرگ در ایران باشد که توانسته پروژه های بزرگی با کاربری پارکینگ ماشین و پوشش پایانه های مسافربری اعم از پارکینگ پایانه تاکسی رانی و پایانه اتوبوسرانی به اجرا درآورد.

از پروژه های اجرا شده توسط سازه جادری غشا با کاربرد پارکینگ چادری و پارکینگ پارچه ای می توان به سایبان پارکینگ پایانه تاکسی رانی و سایبان پارکینگ پایانه اتوبوس رانی و همچنین سایبان ماشین برای منزل مسکونی در لواسان تهران نام برد.

همچنین طرح های پیشنهادی سازه چادری غشا را برای پارکینگ منازل مسکونی ، پارکینگ مراکز تجاری و پارکینگ چادری پایانه های مسافربری و ایستگاه های سوخت رسانی می توانید مشاهده کنید.

پارکینگ چادری